Author: k***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 間色 | 1 photo(s)
Price: HK$135.00
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Special Selling Point | wear and go wig |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Brown |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Short Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | Perm |
| Heat Tolerence | 150 |
| 淨重 | 150 g |
| 長度 | 30 cm |
| 頭圍 | 53-58 cm |
| SKU | sb251027816134725204 |
Overall Rating: 4.50/5
Author: k***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 間色 | 1 photo(s)
Author: t***8
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: I absolutely love both ! Will definitely be ordering again!!
顏色: 漸層棕色
Author: i***e
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: This piece is great
顏色: 間色
Author: k***b
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
顏色: 漸層棕色 | 1 photo(s)